8 Ağustos 2011 Pazartesi

siyah desenli şalvar..

  Bu şalvarı  "laçin" ve "suhuba" ( bağlantı yapmayı başaramadığım için sadece isimlerini yazabiliorum bu arkadaşların. ve özür diliorum) dikmişlerdi.Burda Temmuz sayısındaki model.Ben sadece bel kısmını değiştirdim.Kalın lastik taktım.Yapım aşamasını gösteremiorum ,çünkü fotolar evdeki makinede kaldılar.Ve biz tatildeyiz..
İnanılmaz rahat bir pantolon oldu bu yaa..Tavsiye edilir...

6 yorum:

 1. Ya bak gördünmü nasıl hoş olmuş. Bayıldım. Sana çok daha güzel oturmuş. Neyaptın kumaşın neydi ve bir beden ufak mı diktin? Benim kumaş jarseydi ve çok boldu. Yok yok kesin bir beden ufak diktin. Dİmi harika olmuş ellerine sağlık. Bayıldım. :)

  YanıtlaSil
 2. ben de kumaşını merak ettim (: çok güzel olmş, ellerine sağlık..

  YanıtlaSil
 3. ne kadar güzel olmuş ,herkezde ayrı güzel duruyor ,güle güle kullan

  YanıtlaSil
 4. suhuba'cım..evet 38 beden kalıbı çıkarıp,hiç pay bırakmadan biçtim ve öyle diktim.biraz küçülmüş oldu.kumaş olayına gelince;cinsini bilmiorum ( yani tam olarak adını) bakıp ,dokusuna göre alıorum kumaslarımı.hafıf pamuklu,ealstik değil,biraz akıcı bi kumas.daha dogrusu şifonun biraz kalını dersem yanlış olmaz.begendiysen adresine gönderiyim ne kadar istersen.çok ciddiyim.sevgiyle kal..
  BÖĞÜRTLENLİ REÇEL: KUMAŞTAN SANADA GÖNDEREBİLİRİM.. :)

  sevgili çiğdem,teşekkür ederim.tabii benim işler senin gibi profesyonel olmuo ama idare edio işte..

  YanıtlaSil
 5. Canımsın. Çok sağol. Sen o kumaşla ne ciciler dikersin. oooo. Sen yap ben burdan takipçi modunda bakarım. Jarseyi ufak dikmem gerektiğini öğrendim. Şimdi çiğdem bana penyeyle ilgili tüyolar veriyor. Veriyor ki zavallı ben yine çok bol şeyler yapmayayım. Sağolsun hakikaten. Hepiniz sağolun. Tecrübelerimle ve sizin tecrübelerinizle öğreniyorum işte. Görüşürüz.

  YanıtlaSil
 6. teşekkür ederim, çok naziksin. ben jarse dışında bi kumaştan dikildiğinde güzel olur mu diye merak ediyodum, olmuş (: makinem elastik kumaşları dikmiyo da.. ellerine sağlık tekrar.. sevgiler.. (:

  YanıtlaSil

SÖYLEDİKLERİNZ COK ÖNEMLİ BENİM İÇİN...